+420 733 183 221

Výpočty dokumentace

Portfolio našich služeb je skutečně široké. Dokážeme vám zajistit nejen zdvihací zařízení, jeřáby a další manipulační techniku a jejich revize, ale navrhneme vám celý projekt od začátku až do konce. Na základě vašich požadavků a analýzy provozu zhotovíme také kompletní projektovou dokumentaci. Spolupráci se specialisty na zdvihací techniku tak budete mít zajištěnou už od samého začátku, a můžete se na nás kdykoli obrátit v případě dotazů.

Samozřejmostí je i odborné zaškolení vašich zaměstnanců. Školení jeřábníků a vazačů jsou jen zlomkem toho, co vám můžeme nabídnout pro zefektivnění provozu.

Můžeme dále zajistit výkresovou dokumentaci a výpočty jeřábových drah, drážek, výkresy elektro zdvihacích zařízení a technické charakteristiky.

Výpočty a projektová dokumentace od JOKR - montáže, s.r.o.:

  • statistické výpočty jeřábových drah, sloupových jeřábů a drážek
  • výkresová dokumentace jeřábových drah, drážek
  • výkresy elektro zdvihacích zařízení
  • technické charakteristiky zdvihacích zařízení
  • technické pasy kladkostrojů

Kvalita našich služeb pro zdvihací zařízení, jeřáby, uchopovací prostředky, ale i v oblasti revize jeřábů a zdvihacích zařízení a školení v oblasti zdvihacích zařízení je pravidelně kontrolována mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009.

Napište nám, obratem zodpovíme Vaše otázky: jokr@jokr-krysl.cz, nebo vyplňte prosím jednoduchý formulář, který se nachází ve spodní části webu.

Specializujeme se na:

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.