+420 733 183 221

Zdvihací zařízení, jeřáby, kladkostroje

Zdvihací zařízení, mostové jeřáby a sloupové jeřáby i kladkostroje se uplatňují v bohatém spektru těch nejrůznějších odvětví. Téměř každé odvětví má různé nároky na technické požadavky těchto zdvihacích zařízení a techniky, jeřábů a kladkostrojů. Ovšem některé atributy zůstávají stejné pro všechny zdvihací zařízení, a to je například jejich vysoká přesnost nebo také přesná synchronizace zdvihu i pojezdu.

Nabízíme vám kompletní služby, od dodávky zdvihacího zařízení, přes školení jeřábníků a další obsluhy zdvihacích zařízení, až po pravidelné revize zdvihacích zařízení a opravy jeřábů, které jsou pro bezpečnost provozu nezbytné. Díky bohatým zkušenostem a odborné způsobilosti, kterými disponují všichni naši pracovníci, jsme schopni poskytovat vysoce profesionální služby pro malé i velké podniky libovolného zaměření.

JOKR - montáže, s. r. o. – komplexní služby pro zdvihací zařízení, jeřáby, kladkostroje

V oblasti dodávky a servisu zařízení jeřábů a kladkostrojů jsme profesionálním dodavatelem s dlouholetým působením na českém trhu.

Naše společnost JOKR - montáže s.r.o. se nezabývá pouze dodávkou zdvihacích zařízení, ale i uvedením do provozu, montáží, opravami a dalšími službami pro:

Díky našim bohatým zkušenostem a maximálnímu přehledu v oboru jsme vám schopni nabídnout skutečně kvalitní a moderní zdvihací zařízení a jeřáby, jež se vyrábí z komponentů těch nejvyšších kvalit.

Školení jeřábníků

Naše služby jsou skutečně komplexní, a proto poskytujeme kromě montáže, servisu a revizí zdvihacích zařízení také odborná školení jeřábníků a obsluhy další zdvihací techniky. Základem pro odbornou způsobilost ke školicí činnosti jsou především mnohaleté zkušenosti ovládání těchto zařízení, technické zázemí, vysoce odborný personál a zodpovědný přístup.

Školení jeřábníků však není jedinou službou z oblasti rozšiřování kvalifikace vašich pracovníků. Poskytujeme také odborná školení pro vazače, obsluhu zdvihacích zařízení všeho druhu, dozorce regálových zakladačů, a mnoho dalších.

Řešení pro všechna zdvihací zařízení

V rámci stanovených požadavků každého zákazníka jsme schopni rychle a přesně navrhnout ideální řešení pro tyto činnosti z oboru zdvihacích zařízení: revize, prohlídky ocelových konstrukcí, revize elektro, opravy jeřábů, geodetické proměření jeřábových drah a jeřábů, údržbu, školení jeřábníků a obsluhy, kontrola vázacích prostředků, popřípadě statické výpočty a veškeré změny, opravy a úpravy potřebné, systémy bezpečné práce zdvihacích zařízení vč. aktualizace norem, vyhlášek a předpisů.

Hledáte-li pro svou činnost dodavatele služeb pro zdvihací zařízení nebo mostové či sloupové jeřáby, využijte služeb skutečně spolehlivého partnera. Veškeré dodávky probíhají přesně podle domluveného časového plánu, bez překračování finančního rozpočtu a s kompletním záručním servisem.

Revize zdvihacích zařízení, revize jeřábů

Revize jeřábů a dalších zdvihacích zařízení provádíme už více než 20 let, proto jsme plně kvalifikovaní pro poskytování těch nejkvalitnějších služeb. Zakládáme si na tom, aby revize zdvihacích zařízení byly prováděny vždy v souladu s legislativou a maximálně důsledně. Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je prvořadá, pravidelné revize jeřábů a zdvihacích zařízení však provádíme i s ohledem na co nejnižší dopad na produkci.

Revize zdvihacích zařízení jsou prováděny kvalifikovanými revizními techniky, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru.

V oblasti revize zdvihacích zařízení provádíme:

  • revize jeřábů bez omezení nosnosti
  • revize elektro zdvihacích zařízení
  • revize elektrických kladkostrojů
  • revize pracovních plošin
  • revize trolejových a kabelových vozů
  • revize ručních zdvihacích zařízení

Kvalita našich služeb pro zdvihací zařízení, jeřáby, uchopovací prostředky, ale i v oblasti revize jeřábů a zdvihacích zařízení a školení v oblasti zdvihacích zařízení je pravidelně kontrolována mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009.

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.