+420 733 183 221

Certifikáty

Záruka maximálních kvalit našich služeb a také splnění všech žádoucích parametrů je zajištěna vysokou odborností a kvalitou našich pracovníků díky mezinárodní certifikaci (T-Cert dle ČSN EN ISO 9001:2009), kterou pravidelně obnovujeme pro tento rozsah činností:

Vyrábíme a instalujeme zdvihací zařízení špičkové kvality včetně speciálních uchopovacích a vázacích prvků. Dokážeme pro provoz libovolného zaměření vypracovat řešení přesně na míru individuálním požadavkům. Veškerá zdvihací zařízení, jeřáby, uchopovací prostředky, vázací prvky a další manipulační technika podléhají přísnému testování a jsou při odborné manipulaci kvalifikovaným pracovníkem maximálně bezpečné.

Precizní pravidelné revize zdvihacích zařízení jsou nezbytné pro bezpečnost práce. Firma JOKR-montáže, s.r.o. je certifikovanou společností plně kvalifikovanou pro provádění revizí zdvihací techniky. Revize jeřábů a revize zdvihacích zařízení provádějí vysoce odborní revizní technici, kteří v této oblasti mají mnohaleté zkušenosti. Samozřejmostí je vystavení revizní zprávy a odborné poradenství.

Naši odborníci se postarají o vyškolení vašich zaměstnanců v obsluze manipulační techniky a zdvihacích zařízení. Jsme oprávněni provádět školení jeřábníků, vazačů a dalších pracovníků a vystavovat příslušná oprávnění. 

certifikát JOKR_001

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.