+420 733 183 221

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení

Pravidelné revize jeřábů a dalších zdvihacích zařízení jsou z hlediska bezpečnosti práce nezbytné, což ukládá také příslušná norma ČSN 27 0142. Tyto kontroly a zkoušky mohou provádět pouze kvalifikovaní revizní technici, kteří disponují patřičným oprávněním.

Společnost JOKR-montáže s.r.o. je specialistou na revize zdvihacích zařízení, zdvihací techniky, revize jeřábů a opravy jeřábů již více než 20 let. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti i veškeré vybavení pro provádění profesionálních revizí zdvihacích zařízení a jeřábů, a postarají se i o opravy a servis vázací, zdvihací a uchopovací techniky.

Naším hlavním cílem je poskytovat svým klientům pouze kvalitní služby a maximální péči, jelikož i sebemenší chyba v oblasti zdvihacího zařízení může mít nežádoucí dopad nejen na produkci, ale také fatální následky, co se týká ohrožení lidských životů. Proto nikdy nesvěřujte revize zdvihacích zařízení či revize jeřábů do rukou firmy s pochybnou pověstí nebo bez referencí, ale spolehněte se na zkušené odborníky.

Revize zdvihacích zařízení

Jednu z hlavních činností tvoří revize zdvihacích zařízení (zdvihací techniky). Provádíme podrobné a preventivní prohlídky ocelových konstrukcí jeřábů a jeřábových drah i ostatních všech ocelových konstrukcí (např. mosty, budovy, atd.), jejichž pravidelnost a důslednost je velmi důležitá. Včasné odhalení možné závady může nejen zamezit ztrátám materiálním, ale také ztrátám na zdraví, či dokonce životě. Pro precizní revize zdvihacích zařízení máme veškeré vlastní vybavení a termíny vždy přizpůsobujeme potřebám daného provozu, tak, aby nebyl nijak narušen chod podniku. Nemusíte se tedy obávat časových ani finančních ztrát.

Revize jeřábů

Kromě revize zdvihacích zařízení vám nabízíme také revize jeřábů, a to jak pro mostové jeřáby i sloupové jeřáby. Součástí našich služeb je také nabídka revize mechanických a elektrických částí, dále zajištění revizních zkoušek a inspekce pro:

  • elektrické kladkostroje
  • elektro zdvihací zařízení i jeřábů bez omezení nosnosti

Veškeré revize jsou prováděny našimi revizními techniky, kteří jsou k daným úkolům odborně vzdělaní a oprávněni k provádění této odborné činnosti. Samozřejmostí je i dodání revizní zprávy a příslušné dokumentace dle zákona.

Revize zdvihacích zařízení mechanické a elektrické části, revizní zkoušky, inspekce:

  • elektrických kladkostrojů
  • elektro zdvihacích zařízení
  • jeřábů bez omezení nosnosti včetně autojeřábů
  • pracovních plošin všech druhů
  • regálových zakladačů
  • nakládacích jeřábů
  • trolejových a kabelových vozů
  • ručních zvedáků, kladkostrojů, vrátků

Žádáte-li si perfektní stav vašeho zdvihacího zařízení, ať už jeřábu, kladkostroje či jiného stroje, obraťte se na nás. Jsme profesionálové v oboru, kteří vám díky své bohaté praxi a mnoha zkušenostem nabídnou kvalitní služby a profesionální péči. Myslete také na to, že pravidelné revize zdvihacích zařízení a revize jeřábů podléhají legislativě a jsou nezbytné pro ochranu zdraví a majetku.

Kromě revizí zdvihacích zařízení a revizí jeřábů provedeme zkoušky a kontroly vázacích a zdvihacích prostředků a uchopovací techniky, které rovněž dodáváme.

Potřebujete-li pro své pracovníky rozšíření jejich kvalifikace o manipulaci s jeřábem, i v tomto případě jsme vám k dispozici. Poskytujeme odborné školení jeřábníků, které povede vždy profesionál s mnohaletými zkušenostmi v oboru.


Kvalita našich služeb pro zdvihací zařízení, jeřáby, uchopovací prostředky, ale i v oblasti revize jeřábů a zdvihacích zařízení a školení v oblasti zdvihacích zařízení je pravidelně kontrolována mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009.

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.