+420 733 183 221

Mostové jeřáby

Firma JOKR – montáže, s.r.o. se specializuje na revize mostových jeřábů, které vám ulehčují dennodenní práci. Kromě komplexních revizí zdvihacích zařízení nabízíme také školení obsluhy nebo opravy jeřábů.

Jak fungují mostové jeřáby?

Mostové jeřáby se skládají ze dvou hlavních částí. Tou první je jeřábový most s obvykle dvěma příčníky, na nichž jsou umístěné pojezdové kolejnice, díky nimž je jeřábový most pohyblivý. Druhou částí mostových jeřábů je kočka vybavená obvykle jedním zdvihadlem, lanem a hákem, které slouží k přemisťování břemen.

A jak se mostové jeřáby ovládají? Zcela jednoduše. Mostové jeřáby mohou být ovládány jak přímo spínači z kabiny na jeřábu, tak může být ovládání stykačové z podvěsného ovladače či přes dálkové ovládání.

Délka i šířka mostového jeřábu samozřejmě závisí na konkrétních podmínkách a přáních zákazníka. 

Komplexní opravy jeřábů Plzeň

Kromě výroby zdvihacích zařízení nabízíme komplexní dodávku včetně zajištění projektové a přípravné dokumentace, instalace jeřábů, školení obsluhujícího personálu i opravy jeřábů. Zárukou poskytované kvality je mezinárodní certifikace T-Cert dle ČSN EN ISO 9001:2009.

Naše nabídka dále zahrnuje:

Jednonosníkový mostový jeřábMostové jeřábyPodvěsný mostový jeřábTraverza s magnetyRevize jeřábů PlzeňOpravy mostových jeřábů PlzeňServis mostových jeřábů Plzeň

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.