+420 733 183 221

Kladkostroje

Potřebujete zvedat těžká břemena, ale nemáte prostory na jeřáb? Tak právě pro vás jsou ideálním řešením kladkostroje! Firma JOKR – montáže, s.r.o. nabízí vysoce kvalitní a moderní kladkostroje s výbornou provozní spolehlivostí.

Kladkostroje – základní informace

Kladkostroje jsou jednoduché stroje, které fungují na principu vzájemně propojených pevných a volných kladek. Tento stroj lidé používají už více než tisíc let, vynález kladkostroje se připisuje Archimédovi, který prý jeho pomocí sám odvlekl válečnou loď do přístavu.

Z tohoto krátkého příběhu jsou patrné výhody kladkostroje – výrazně ulehčuje zvedání či přemisťování břemen. Proto se kladkostroje často používají v různých průmyslových prostorách, továrních halách či skladech.

Existuje spousta typů kladkostrojů, neboť v každém může být jiný počet kladek. Podle základního dělení se ovšem dají kladkostroje rozlišovat na ruční nebo elektrické a také na řetězové a lanové. Řetězové kladkostroje jsou určeny pro manipulaci spíše s lehčími břemeny, naopak lanové kladkostroje mají nosnost až 100 tun.

Kladkostroje Plzeň od firmy JOKR – montáže, s.r.o.

Pokud potřebujete zdvihací zařízení, obraťte se na naši firmu! Společnost JOKR – montáže, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1991 a nabízí profesionální služby té nejvyšší kvality. Kladkostroje dodáváme samozřejmě i s příslušenstvím jako jsou koncové vypínače, stykačové ovládání, dálkové ovládání, apod.

Kladkostroje od firmy JOKR – montáže, s.r.o. se stanou vašimi spolehlivými pomocníky!

Dále nabízíme:

Elektrický řetězový kladkostroj

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.