+420 733 183 221

Sloupové jeřáby

Hledáte pomocníka na zvedání těžkých břemen nebo jejich přemisťování? Ve výrobních halách či skladištích vám skvěle poslouží sloupové jeřáby od firmy JOKR – montáže, s.r.o., které se vyznačují vysokou kvalitou a moderním zpracováním.

Jak sloupové jeřáby fungují?

Sloupové jeřáby jsou efektivním a ekonomickým řešením pro manipulaci s břemeny ve skladech a halách, kde je nemožné použít mostové jeřáby. Sloupové jeřáby mají totiž tu výhodu, že je lze upevnit téměř kdekoliv a vyžadují jen minimální plochu.

Přestože jsou sloupové jeřáby vhodné do interiéru i exteriéru, tak se většinou používají uvnitř, kde se upevňují na podlahu do samostatného betonového základu. Sloupové jeřáby sestávají z nosného sloupu, na nějž je uchyceno otočné rameno s kladkostrojem. Rameno se podle typu jeřábu může otáčet až o 270° nebo 360°. Sloupové jeřáby mají obvykle nosnost od 100 kilo až po několik tun.

Sloupové jeřáby od firmy JOKR – montáže, s.r.o.

Ohledně rozměrů platí, že sloupové jeřáby mohou mít různou velikost podle individuálních potřeb. V naší firmě jsme schopni vyrobit sloupové jeřáby přesně podle vašeho přání, a to včetně veškeré dokumentace. Zefektivněte pracovní proces ve vaší společnosti - objednejte si sloupový jeřáb od firmy JOKR – montáže, s.r.o.!

Školení zaměstnanců i opravy jeřábů Plzeň

Naše firma se vyznačuje komplexními službami na té nejvyšší úrovni. Kromě výroby jeřábů a zdvihacích zařízení nabízíme dodávku zboží, její instalaci, školení vašich zaměstnanců i pravidelné revize či opravy jeřábů. Sídlíme v Plzni, ale zakázky realizujeme po celé České republice.

Sloupové jeřáby od firmy JOKR – montáže, s.r.o. vás nezklamou!

Naše nabídka také obsahuje:

Sloupové a mostové jeřáby

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.