+420 733 183 221

Vázací prostředky

Závěsné a vázací prostředky pro manipulaci jsou nezbytnou součástí každého provozu, kde se řeší manipulace nákladu pomocí jeřábové techniky. Důležitým faktorem pro jeřábové práce je správný výběr těchto vázacích prostředků. Pro vaši bezpečnou manipulaci při zdvihání vám dodáme vázací prostředky a speciální zdvihací zařízení podle vašich potřeb.

Dodáním těchto zařízení ovšem naše spolupráce teprve začíná! Pro vaši bezpečnou práci s uchopovacími, vázacími a závěsnými prostředky, jsme připraveni zajistit pravidelné kontroly vašich vázacích a závěsných prostředků. Kromě odborných kontrol provádíme také pravidelné revize - zhodnocení technického stavu vázacích prostředků a uchopovacích komponentů.

V rámci našich komplexních služeb zajistíme také:

  • vystavení evidenčních karet vázacích prostředků
  • vedení evidence vázacích prostředků
  • zpracování plánu periodických prohlídek vázacích prostředků

Jakožto certifikovaná firma jsme připraveni po výkonu revize případnou zjištěnou závadu autorizovaně odstranit!

Komplexní služby v oblasti zdvihací a uchopovací techniky

Nabízíme ucelené portfolio služeb, které ani z daleka nekončí u vázací a uchopovací techniky. Postaráme se o dodávku, montáž i opravy zdvihacích zařízení, vázací a uchopovací techniky, zajistíme odborné školení jeřábníků a další obsluhy zdvihacích zařízení všeho druhu, a poskytujeme i mnoho dalších služeb v této oblasti. Máme rovněž veškeré vybavení a odbornou kvalifikaci pro profesionální revize jeřábů a dalších zdvihacích zařízení.

Co vám můžeme nabídnout?

  • dodávku, montáž a servis zdvihacích zařízení, jeřábů a kladkostrojů pro provozy jakéhokoli zaměření
  • revize jeřábů, opravy jeřábů a revize jiných zdvihacích zařízení včetně veškeré dokumentace
  • školení jeřábníků, obsluhy zdvihacích zařízení, dozorce regálových zakladačů atd.
  • dodávku, pravidelné kontroly a opravy uchopovací techniky, vázacích a závěsných prostředků
  • vypracování „Systému bezpečné práce podniku dle normy ČSN ISO 12480-1“ nebo dále „Systému bezpečné práce pro pracoviště dle normy ČSN ISO 12480-1“
  • zpracování projektové dokumentace a výpočtů z oblasti zdvihací techniky

Výhoda využití našich služeb spočívá nejen ve vysoké odbornosti a zkušenostech našich profesionálních pracovníků, ale také ve skutečnosti, že se dokážeme postarat o veškeré služby spojené se zdvihací, uchopovací a vázací technikou. Tím ušetříte nejen spoustu drahocenného času, ale také prostředky na zajišťování jednotlivých produktů a služeb u více firem.

Vždy děláme vše pro to, aby opravy a revize zdvihacích zařízení znamenaly co nejmenší zásah do produkce klienta, a tím i minimální ztráty podniku. Jsme připraveni se plně přizpůsobit podmínkám a možnostem každého pracoviště.


Kvalita našich služeb pro zdvihací zařízení, jeřáby, uchopovací prostředky, ale i v oblasti revize jeřábů a zdvihacích zařízení a školení v oblasti zdvihacích zařízení je pravidelně kontrolována mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009.

Závěsné a vázací prostředky Plzeň

Budeme se těšit na Vaše dotazy, nápady a připomínky...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.